Bezdotykowa myjnia samochodowa

Zapoznaj się

Bezdotykowa myjnia samochodowa

Myjnie bezdotykowe są coraz bardziej popularne wśród polskich kierowców ze względu na szybkość i doskonałą jakość urządzenia. Samoobsługowe myjnie są o wiele częściej używane i wybierane zamiast w pełni zautomatyzowanych, szczotkowych systemów konkurencji. Jakie są zalety korzystania z bezdotykowej myjni oraz jakie korzyści możemy osiągnąć będąc jej właścicielem? 

Jakie są zalety bezdotykowej myjni samo obsługowej?

myjnia samoobsługowaSame otwarcie i budowa bezdotykowej myjni jest korzystna dla inwestora, ale także dla przyszłych klientów, dla których koszty skorzystania ze stanowiska na myjni są bardzo niewielkie. Użytkownicy mogą decydować, jaki program wybrać i ustalić czas czyszczenia swojego samochodu. Koszt jednego mycia zazwyczaj nie przekracza kilkunastu złotych, dlatego też myjnia samoobsługowa jest tak bardzo popularna i wykorzystywana przez większość osób. W tradycyjnej myjni używane są szczotki, które mogą pozostawić małe rysy na naszym samochodzie. Czyszczenie w myjni bezdotykowej odbywa się bez użycia jakichkolwiek szczotek, ponieważ są wykorzystywane do tego specjalne natryski wody połączonej z detergentem i dzięki temu możemy uniknąć jakichkolwiek zarysowań na naszym aucie. Dodatkowo korzystanie z myjni samoobsługowej jest niezwykle proste i całkowicie intuicyjne, a jeżeli coś budziłoby nasze wątpliwości dla pewności przy każdym stoisku jest zamieszczona instrukcja. Możemy także samodzielnie manewrować lancą tak, aby wyczyścić wszystkie zakamarki naszego samochodu. 

Dzięki prostocie obsługi umycie auta na bezdotykowej myjni będzie szybkie łatwe i przyjemne. W połączeniu z najwyższej jakości technologią oraz środkami chemicznymi osiągniemy zdecydowanie satysfakcjonujące rezultaty bez jakiegokolwiek ryzyka powstania na naszym lakierze zarysowań bądź innych uszkodzeń, które mogłyby powstać podczas mycia auta szczotką.