Białka Tatrzańska atrakcyjnym regionem na narty

Zapoznaj się

Białka Tatrzańska atrakcyjnym regionem na narty

Białka Tatrzańska to region, który odwiedzany jest o każdej porze roku, ponieważ dysponuje wieloma atrakcjami w okresie zimy, ale także w okresie lata. Możemy tam przede wszystkim korzystać ze stoków górskich i zaplanować sobie siedmiodniowy wyjazd. Jest to odpowiedni czas, aby pozjeżdżać na snowboardzie lub na nartach z okolicznej gór.

Jakie noclegi znajdziemy w Białce Tatrzańskiej?

pokoje BiałkaKiedy decydujemy się na wyjazd do Białki Tatrzańskiej, to dobrze jest skorzystać z jednego z dostępnych pakietów. Wybierając takie rozwiązanie zawsze będziemy mieli na wynajem tańsze pokoje Białka Tatrzańska oferuje nam możliwość pobytu 5 lub 7 nocy w tańszym pakiecie. Najczęściej na weekend wyjeżdżają tam pary do spa, aby przeżyć niezapomniane chwile tylko we dwoje. Razem z rodziną warto udać się na termy w Bukowinie Tatrzańskiej, gdzie możemy korzystać z wielu dostępnych basenów, które posiadają niesamowicie czystą i leczniczą wodę. Jest to również świetne miejsce przystosowane do pobytu z najmłodszymi, ponieważ posiada świetny plac z zabawkami oraz fantastycznymi zjeżdżalniami, które mają około 300 m. Mamy tam do swojej dyspozycji aż 3 baseny z wodą termalną oraz wiele ciekawych urządzeń do masażu wodnego. Woda jest niesamowicie krystaliczna oraz czysta, a także bogata w minerały. Wydobywana jest ona z bardzo daleki z głębin ziemi, dzięki czemu ma zawsze dodatnią temperaturę. Z basenów możemy korzystać na terenie obiektu otwartego, a także pod dachem.

Pokoje, które możemy tutaj wynająć to standardowe 2-osobowe lub 3-osobowe pokoje albo też apartamenty z aneksem kuchennym. Zawsze warto zdecydować się na pokój, który posiada balkon lub taras z pięknym widokiem na okoliczną przyrodę. Możemy tutaj również zamówić pokój ze śniadaniem albo też z pełnym wyżywieniem na cały dzień.