Drewniany domek dla lalek

Zapoznaj się

Drewniany domek dla lalek

Domeną wszystkich dziewczynek są lalki. Lubią się one nimi opiekować i w ten sposób naśladują swoją mamę, która jest dla nich niewątpliwym wzorem. Jedną z najbardziej znanych lalek na świecie, jest lalka Barbie, która istnieje na rynku od ponad sześćdziesięciu lat.

Jak wyglądają domki dla lalek Barbie?

domek barbie drewnianyJuż wiele pokoleń wychowało się na lalka Barbie, które nieprzerwanie wiodą prym wśród lalek produkowanych na całym świecie. Najpopularniejszy model, to blondynka o długich włosach, która posiada w zestawie ubrania. Jednak najczęściej na jednej lalce się nie kończy, bo firma produkująca Barbie, oferuje też swoim klientom całą rodzinę lalki, domki, samochody, a nawet mebelki. Nieodzownym elementem w zabawie jest domek Barbie drewniany, który możemy kupić z wyposażeniem, lub bez niego. W sprzedaży znajdziemy też plastikowy domek, ale jest on znacznie mniej trwały i jest mniejszy. Domek dla lalek jest w postaci przekroju, w którym widać wszystkie pomieszczenia znajdujące się najczęściej na dwóch piętrach. Nowoczesne domki Barbie posiadają nawet windę i oświetlenie. Domek jest na tyle duży i głęboki, że zmieszczą się w nim wszystkie niezbędne mebelki całej rodziny. W domku jest sypialnia, pokój gościnny, łazienka, pokój dziecka, a nawet garaż, lub strych. Wszystkie elementy są wykonane z niesamowitą dbałością o szczegóły, dzięki czemu domek wygląda jak prawdziwy. Część wyposażenia domku jest namalowana na ścianach, a reszta jest wykonana z drewna i może mieć nawet ruchome części.

Drewniany domek dla lalki Barbie jest nie lada gratką dla małej dziewczynki. Domki możemy kupić w dobrych sklepach zabawkowych, lub w sieci. Niektóre modele wymagają samodzielnego złożenia, ale nie jest to skomplikowane zadanie, więc każdy rodzic sobie  z tym poradzi.