Fotelik Westie od BabySafe

Zapoznaj się

Fotelik Westie od BabySafe

W przypadku producentów fotelików samochodowych bez większego problemu jesteśmy w stanie wskazać firmy, które cieszą się rozpoznawalnością i zaufaniem klientów. Jedną z firm tego typu jest oczywiście firma BabySafe, która stara się dostarczać na rynek produktów, które będą w stanie możliwie najlepiej zaspokoić potrzeby klientów.

Łatwy w instalacji BabySafe Westie

regulowany babysafe westieWśród produktów proponowanych nam przez firmę BabySafe znajdziemy foteliki przeznaczone również dla dzieci najmłodszych, czyli dzieci, które zaliczają się do przedziału wagowego od 0 do 18 kilogramów. Jednym z modeli fotelików z tej kategorii właśnie jest regulowany BabySafe Westie. Jest to fotelik, którego bezpieczeństwo zostało dodatkowo wzbogacone przez producenta poprzez wyposażenie fotelika w bazę mocowania Isofix. Baza ta umożliwia nam w sposób łatwy, a jednocześnie w pełni bezpieczny, zamocować fotelik w samochodzie w dwóch kombinacjach. Możemy więc zamontować fotelik przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Wśród cech szczególnych fotelika Westie od BabySafe na pewno trzeba wyróżnić możliwość regulowania kąta nachylenia oparcia fotelika. Możliwość tę mamy zawsze, bez względu na to, czy fotelik jest zamocowany przodem czy też tyłem. Dodatkowo bardzo przydatna jest również opcja regulowania zagłówka, który możemy ustawić w czterech pozycjach, co zdecydowanie przydaje się, kiedy nasze dziecko rośnie.

Aby dopasowanie fotelika było możliwe także do potrzeb niemowlaka, producent w zestawie do fotelika Westie dołącza specjalną wkładkę, która zmniejsza przestrzeń fotelika i pozwala na lepszą stabilizację dziecka w środku fotelika. To zaś bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo dziecka podczas różnego rodzaju podróży samochodowych, również tych po szczególnie wymagających drogach terenowych.