Ładne i zadbane paznokcie to podstawa

Zapoznaj się

Ładne i zadbane paznokcie to podstawa

Koleżanka zachęciła mnie żebym zapisała się z nią na kurs. Na początku nie byłam przekonana. Nie wiedziałam czy ten kurs mi się spodoba i czy mi się w ogóle przyda. Magda ma starszą siostrę Kasię i  ona kiedyś brała udział w takim samym kursie. Była z niego bardzo zadowolona. Wiele się na nim nauczyła i to dzięki niemu ma teraz fajną pracę, która dostarcza jej wiele radości. Jest niezależna.

Kurs stylizacji paznokci był bardzo udany

stylizacja paznokci ŁódźPracuje w swoim lokalu. Ma sporo klientem, które chętnie do niej wracają bo są zadowolone z efektów jej pracy. Stylizacja paznokci Łódź w dzisiejszych czasach jest podobno bardzo przydatna. Koleżanka przekonywała mnie, że będę mogła sobie dorabiać robiąc paznokcie na początku u siebie w domu. Na pewno będę musiała sporo ćwiczyć ale w przyszłości mi się to opłaci. Porozmawiałam z moją mamą i mama zachęciła mnie żebym spróbowała swoich sił w tym kursie. Mama dała mi trzysta złotych i powiedziała, że jeśli mi się nie spodoba to najwyżej przestanę na niego uczęszczać. Postanowiłam spróbować, żeby mieć pewność czy ten kurs będzie dla mnie czy nie. Już po kilku zajęciach bardzo mi się spodobało. Wiele się nauczyłam. Dziewczyny, które prowadziły kurs stylizacji były młode i bardzo miłe. Przekazywały nam swoja wiedzę w prosty i przystępny sposób. Chętnie uczestniczyłam w wielu zajęciach praktycznych. Po zakończeniu kursu kupiłam sobie pakiet startowy gdzie były wszystkie potrzebne rzeczy do stylizacji paznokci.

Moja pierwsza klientką była oczywiście moja mam dzięki, której miałam okazję brać udział w tym kursie. Starałam się i bardzo powoli robiłam każdy paznokieć. Byłam bardzo zadowolona z końcowego efektu tak samo jak moja mama. Nie mogła uwierzyć, że tak pięknie pomalowałam jej wszystkie paznokcie. Wiele koleżanek z pracy pytało się gdzie je malowała.