Najlepszy Kross Trans Siberian

Zapoznaj się

Najlepszy Kross Trans Siberian

Rowery trekkingowe od Krossa, to jednoślady świetnie wykonane i zaprojektowane tak, by przyjemność z jazdy była maksymalna. Trans Siberian to propozycja zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, którzy uwielbiają długie, rowerowe wycieczki. 

Sprawdzony Trans Siberian od Krossa

kross trans siberianJeśli szukamy roweru, który sprawdzi się niezależnie od nawierzchni, po jakiej się poruszamy, to Trans Siberian, jest propozycją dla nas. To jednoślad, który daje wiele radości z jazdy. Każdy szczegół został w nim starannie dopracowany, a ciekawa geometria ramy, przykuwa wzrok i inspiruje. Rower trekkingowy nie musi być toporny i sztampowy, co Siberian potwierdza. Użyte do jego produkcji komponenty są najwyższej jakości, a projektanci postarali się o wzmocnienie konstrukcji w wielu elementach. Sprawia to, że rower doskonale sprawdza się nawet przy bardzo długich trasach. Podstawą konstrukcji Kross Trans Siberian jest lekka, aluminiowa rama, oparta na dwudziesto ośmio calowych kołach. Warto też wspomnieć o firmowo zainstalowanej w przednim kole prądnicy, która zastąpiła klasyczne dynamo. To znacznie lepsze rozwiązanie ponieważ nie generuje oporów i jest ciche. Trans Siberian jest rowerem trekkingowym, który z czystym sumieniem, możemy polecić innym. Nie bez znaczenia jest również jego niska cena, w tym momencie możemy go kupić już za nieco ponad tysiąc trzysta złotych, co w porównaniu z ofertami konkurencji jest bardzo niewielką sumą. Rower możemy zamówić w sklepie internetowym producenta lub u jego przedstawicieli.

Znalezienie dobrego roweru trekkingowego, takiego na miarę naszych oczekiwań, nie jest proste. Jednakże po głębszym przyjrzeniu się producentów i poszczególnym modelom, śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że Trans Siberian to rower tani i solidny.