Poddanie się metamorfozie wizerunku

Zapoznaj się

Poddanie się metamorfozie wizerunku

Byłem dobrze wykształconym człowiekiem, który posiadł wysoki iloraz inteligencji. Mimo to ciężko było mi znaleźć pracę na wysokim stanowisku. Wiedziałem, że była to tylko kwestia mojego wyglądu, do którego się nie przykładałem. Myślałem, że drogi garnitur wystarczy.

Znalezienie pracy dzięki przeprowadzonej metamorfozie

metamorfoza wizerunku warszawaPrzyjrzałem się sobie uważnie w lustrze i zadałem sobie pytanie, czy gdybym był właścicielem dużej firmy, to bym siebie zatrudnił. Odpowiedź była prosta. Nie. Mój wygląd był dość zaniedbany a ja nie miałem pomysłu jak to zmienić i potrzebna była mi pomoc profesjonalisty. Wyczytałem w internecie, że była dostępna taka usługa jak metamorfoza wizerunku Warszawa była miastem, gdzie tego typu usług było sporo, dlatego postanowiłem z takiej metamorfozy skorzystać. Miała ona mieć na celu nie tylko zmianę mojego wyglądu, stylu ubierania się, ale również zmiany zachowań. Zapisałem się na metamorfozę wizerunku i zacząłem od razu. Musiałem obciąć włosy i zadbać o zarost, w tym celu zajął się mną profesjonalny fryzjer. Mój wygląd prezentował już o wiele lepiej i dzięki temu szanse na znalezienie dobrej pracy rosły. Pracowano również nad moim stylem ubierania się, który pasował do mojego wizerunku. Jak się okazało, nie musiałem nosić drogich garniturów. wystarczyła stylowa koszula luźno rozpięta pod szyją. Mój nowy wizerunek bardzo mi się spodobał i sporo czasu nade mną pracowano, ale zdecydowanie było warto. Byłem zupełnie inną osobą.

Zmiany były na tyle korzystne, że pierwsze moje spotkanie w sprawie pracy przyniosło efekty. Zostałem zatrudniony. Byłem przedstawicielem firmy i jednocześnie jej wizytówką. Dobrze, że zdecydowałem się na tę metamorfozę, gdyż moje życie zmieniło się na lepsze. Tego właśnie potrzebowałem.