Poszukując sklepu filatelistycznego

Zapoznaj się

Poszukując sklepu filatelistycznego

Dawno temu zbierałam znaczki. Zachęcił mnie do tego mój ojciec, który dawniej również był wielkim fanem klaserów i znaczków o różnej tematyce. Przez kilka lat zebrałam pokaźną kolekcję, która na ten moment kosztuje naprawdę bardzo dużo pieniędzy. Pieniądze te się zawsze mogą na coś przydać – na przykład na remont mieszkania. To własnie dzięki sprzedaży znaczków mogłam wyremontować swoją łazienkę.

Jak można sprzedać znaczki w sklepie filatelistycznym?

internetowy sklep filatelistycznyDo decyzji o sprzedaży znaczków dojrzewałam bardzo długo. Na samym początku nie chciałam tego robić, ale stwierdziłam w końcu że od dłuższego czasu filatelistyka mnie nie interesuje, a mój klaser ze znaczkami może uradować kogoś innego. Musiałam poszukać jakiegoś miejsca, w którym mogłabym sprzedać moje znaczki. Sklep filatelistyczny w moim mieście znajdował się w centrum. Pojechałam tam z moim dużym klaserem i okazało się, że niestety pan nie skupuje w tym sklepie znaczków pocztowych starodawnych. Musiałam poszukać innego miejsca, w którym mogłabym sprzedać moje znaczki. Tym miejscem okazał się internetowy sklep filatelistyczny. Znalazłam go całkiem przypadkiem i zauważyłam, że posiada on używane klasery ze znaczkami. Pomyślałam więc, że jest to doskonałe miejsce, aby sprzedać i swoje rzeczy. Napisałam e-mail do tego sklepu i zapytałam się o możliwość sprzedaży. Zrobiłam ponadto skany moich znaczków i dołączyłam w załączniku. Okazało się, że właściciel sklepu internetowego był bardzo zainteresowany.

Po późniejszych negocjacjach za mój klaser otrzymałam naprawdę solidną gotówkę. Była ona taka wysoka, że mogłam zrobić remont w mieszkaniu. Jak widać w sklepie internetowym nie tylko można kupować, ale i sprzedawać. Każdy, kto chce sprzedać swoje znaczki może napisać do internetowego sklepu filatelistycznego i tam poprosić o wycenę.