Toruński architekt krajobrazu

Zapoznaj się

Toruński architekt krajobrazu

Odkąd tylko pamiętam, bardzo interesowało mnie projektowanie zielonych przestrzeni. Już od małego bardzo lubiłem pomagać swojemu tacie w ogrodzie, dobierać rośliny oraz je pielęgnować. Uważam bowiem, że nie są one tylko ozdobami, a są czymś więcej. Należy im się ludzki szacunek, ponieważ pełnią bardzo istotną rolę w procesie fotosyntezy. Dlatego też nikogo nie zdziwiła moja dalsza ścieżka kariery i postanowienie, że pójdę na architekturę krajobrazu. 

Architekt krajobrazu to niesamowicie satysfakcjonujący zawód

architekt krajobrazu toruńMoi rodzice oraz znajomi nie byli zaskoczeni faktem, że kierunkiem moich studiów stała się architektura krajobrazu. Doskonale zdawali sobie sprawę, że jest to moja prawdziwa pasja, wobec czego jeszcze bardziej dopingowali mnie, kiedy już byłem na studiach. Kiedy zaczynałem swoją pierwszą pracę, trafiłem pod skrzydła znanego toruńskiego architekta, który był dla mnie prawdziwym mentorem. To on dał mi spory wycisk, nauczył wielu rzeczy oraz przede wszystkim – uwierzył we mnie i pozwolił także mnie uwierzyć w siebie i swoje umiejętności. To dzięki niemu nabrałem wiatru w skrzydła i postanowiłem założyć własne studio projektowe, widniejąc w Internecie pod hasłem: architekt krajobrazu toruń. Do tej pory jestem swojemu mistrzowi bardzo wdzięczny, ponieważ prawdopodobnie bez jego błogosławieństwa nie odważyłbym się na taki krok.

Teraz, kiedy moje studio architektoniczne bardzo dobrze prosperuje, jestem człowiekiem spełnionym zawodowo. Osiągnąłem bowiem to, o czym marzyłem jako mały chłopiec. Taka satysfakcja smakuje najlepiej, jest uczuciem bezcennym. Jednakże wart w tym momencie wspomnieć, że bez wsparcia innych osób, z pewnością nie doszedłbym do miejsca, w którym się teraz znajduję. Dlatego też, mimo dużego sukcesu będę im za to dozgonnie wdzięczny.