Używany fotel bujany dla męża

Zapoznaj się

Używany fotel bujany dla męża

Kiedy mój mąż przeszedł na emeryturę, to początkowo był nieco zagubiony. Nie wiedział jak wykorzystać wolny czas i szukał dla siebie jakiegoś zajęcia. Mąż lubił czytać książki w młodości i postanowił wrócić do tego zajęcia. Czytanie wciągnęło go bez granic i nadrobił wszystkie zaległości.

Czytanie książek w bujanym fotelu z wikliny 

fotele bujane wiklinoweW domu mąż przeznaczył jeden pokój na swój gabinet. Stała w nim sofa, biurko i regały z książkami, których były niezliczone ilości. Mąż ciągle dokupywał też nowe książki. Kiedyś powiedział mi, że sąsiad ma bujany fotel, w którym czyta i on też taki by chciał. Obiecałam więc, że kupię mu taki fotel, żeby mógł w nim czytać swoje książki. W sklepie znalazłam fotele bujane wiklinowe, które mężowi się podobały, ale nie miałam wystarczającej sumy pieniędzy na taki zakup a czekały mnie jeszcze spore wydatki. Zdecydowałam więc, że sprawdzę na portalu aukcyjnym, czy ktoś przypadkiem nie chciał sprzedać takiego używanego fotela. Natrafiłam na bardzo dużo ogłoszeń a ceny były o wiele niższe niż w sklepie. Zainteresowała mnie oferta sprzedającego, który kilka razu używał tego fotela i wyglądał on prawie jak nowy. Cena nie była wygórowana, więc kupiłam mężowi ten bujany fotel. Wykonany był z wikliny i dołączona była do niego wygodna poduszka. Wiedziałam, że mój mąż będzie zachwycony. Za fotel zapłaciłam z góry i pozostało mi czekać na kuriera. Dość szybko zostało wszystko zrealizowane, ponieważ fotel dotarł już po dwóch dniach.

Mąż czytał książki tylko w bujanym fotelu i sprawiało mu to mnóstwo przyjemności. Kupiłam mu też ciepły koc, którym przykrywał się wieczorami. Czasami zasypiał w fotelu, co mnie wcale nie dziwiło, gdyż był on bardzo wygodny. Sama czasami na nim siadałam jak chciałam się zrelaksować.